Bojiská

DEPO

Lokalita depo sa rozdeľuje na tieto bojiská

HANGAR

Outdoor / Indoor

Difficulty LVL:

difficulty recruite

Adrenaline LVL:

adrenaline level medium

Bojisko Hangar je našou vlajkovou loďou medzi kvalitnými kombinovanými ihriskami typu OUTDOOR / INDOOR. Kompozícia ponúka ideálne vyváženie medzi taktikou a adrenalínom.

Na tomto bojisku nájdete vojenskú techniku ako je napríklad TANK. Nechýba ani
AUTOBUS a iné civilné vozidlá.

Bojisko má k dispozícii vykurované ŠATNE, TOALETY A OBČERSTVENIE. Vysoký
komfort na bojisku Hangar je zabezpečený aj vykurovanou oddychovou zónou v obrovskom vojenskou stane, ktorý je prístupný celoročne.

Ideálne miesto pre PAINTBALL.

Stalker Camp

Outdoor / Indoor

Difficulty LVL:

difficulty soldier

Adrenaline LVL:

adrenaline level high

Neskutočné post-apo zažijete na kombinovanom ihrisku OUTDOOR / INDOOR. Stalker camp nie je iba zmes predmetov, za ktorými sa dá skryť. Prepojením budov a miestností s prístupom na vonkajšie plochy získava toto bojisko presvedčivý rozmer.

Nachádzajú sa tu BUDOVY, miestnosti s oknami, AUTÁ a pre AIRSOFT typické prepojenie budov medzi lesom a budovami.

Bojisko má k dispozícii vykurované ŠATNE, TOALETY A OBČERSTVENIE. Vysoký komfort na bojisku Stalker camp je zabezpečený aj vykurovanou oddychovou zónou v obrovskom vojenskou stane, ktorý je prístupný celoročne.

Ideálne miesto pre AIRSOFT.

HALY

Lokalita depo sa rozdeľuje na tieto bojiská

Underground

Indoor

Difficulty LVL:

difficulty general

Adrenaline LVL:

difficulty high

S radosťou Vám chceme predstaviť bojisko UNDERGROUND. Zóna INDOOR s letnou
teplotou 20°C je ideálnou voľbou pre ROZLÚČKY a OSLAVY. Toto ihrisko je ako brána do pekla! Ten pocit, keď Vás niekto prekvapí tým, že vybehne z rôznych skrytých miestností, alebo z kufra auta je na nezaplatenie. Odporúčame priniesť si náhradné trenky!

Komfort na bojisku UNDERGROUND je vysoký. Vykurované ŠATNE, TOALETY a možnosť OBČERSTVENIA sú samozrejmosťou. Vykurovaná oddychová miestnosť v budove a PREZENTAČNÁ miestnosť sú ideálnymi miestami pre menšie aj väčšie TEAMBUILDINGOVÉ akcie. Pre potreby školenia poslúži PROJEKTOR.

Arena

Indoor

Difficulty LVL:

soldier difficulty

Adrenaline LVL:

medium difficulty

ARENA je miestom dynamických súbojov. Práve preto bol tento priestor zvolený ako ideálny pre oslavy. Táto INDOOR zóna ponúka LASERTAG a ARCHERYTAG. Tematické osvetlenie, zadymenie ihriska neškodlivým dymom, AUTÁ a iné zaujímavé predmety dotvoria skvelú atmosféru. Tematické oddychové zóny ako z vojenského tábora poskytujú celoročný komfort. Nájdete tu aj ŠÍPKY, VIRTUÁLNU REALITU a iné spoločenské hry v prezentačnej miestnosti.

Vykurované ŠATNE, TOALETY a možnosť OBČERSTVENIA sú samozrejmosťou. Vykurovaná oddychová miestnosť v budove a PREZENTAČNÁ miestnosť sú ideálnymi miestami pre TEAMBUILDING, alebo OSLAVU. Pre potreby školenia poslúži PROJEKTOR.

Battlefield

Outdoor

Difficulty LVL:

difficulty recruit

Adrenaline LVL:

medium difficulty

Naša najnovšia zóna BATTLEFIELD je ako stvorená na OUTDOOR aktivity. Ideálne LESNÉ prostredie poskytuje vyvážený priestor pre LASERTAG, SPLASHBALL a MINITANK. Okrem prírodných predmetov tu nájdete aj VOJENSKÚ techniku, HASIČSKÉ auto alebo vojenské DELO.

Vykurované ŠATNE, TOALETY a možnosť OBČERSTVENIA sú samozrejmosťou. Vykurovaná PREZENTAČNÁ miestnosť v budove vedľa tejto zóny je ideálnym miestom pre TEAMBUILDING, alebo OSLAVU. Nájdete tu aj ŠÍPKY, VIRTUÁLNU REALITU a iné spoločenské hry. Pre potreby školenia poslúži PROJEKTOR.

PROJECT VAULT

Indoor

Difficulty LVL:

soldier difficulty

Adrenaline LVL:

adrenaline level ultra

O tomto mieste sa bohužiaľ nevie veľa. Môžeme však prezradiť, že pôjde do tuhého. Pripravte si naozaj spoľahlivých kamarátov na prieskum tejto zóny! Project vault je zónou beznádeje a strachu. Vaše vedomosti a pozornosť otestuje ESCAPE ROOM. Svoj strach nebudete vedieť skrývať pri ZOMBIE hrách. V elektronickej AIRSOFT STRELNICI otestujeme vašu rýchlosť.

Vykurovaná PREZENTAČNÁ miestnosť v tejto zóne je ideálnym miestom pre TEAMBUILDING, alebo OSLAVU. Nájdete tu aj ŠÍPKY, VIRTUÁLNU REALITU a iné spoločenské hry. Pre potreby školenia poslúži PROJEKTOR.

Špeciálna ponuka

Rozlúčky so slobodou
Rozlúčky
team building
Team building
oslavy party
Oslavy

NO LIMITS!

stress killer
Stress killer
master destroyer
Master Destroyer
ultimate demolition no limits icon
Ultimate demolition

Tak na čo čakáš? Objednaj svoju partiu!

    PAINTBALL CLASSICPAINTBALL 50. CalSPLASH BALL KIDSAIRSOFTLASER TAGARCHERY TAGESCAPE ROOMNO LIMITS!
    Zabezpečíme Vám dopravu?